Skip to content
Menu
Menu

Denný horoskop na pondelok – 20. mája

Prečítať článok

20.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Billion Photos).

Denný horoskop na 20. mája. Baran dostane povýšenie. Býk stratí motiváciu.  A čím vás prekvapí pondelok?  Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na pondelok – 20. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/Billion Photos

Denný horoskop – Baran

Baran dostane povýšenie. Bude to pre vás veľké prekvapenie, pretože ste s niečím takým vôbec nepočítali. Chvíľu sa ani nestihnete radovať – o to viac budete šokovaní. Verte však, že vaša práca sa čoskoro stane ešte príjemnejšou.

Denný horoskop – Býk

Býk stratí motiváciu. Absolútne nič vás nedokáže presvedčiť, aby ste pokračovali. Prosby ani vyhrážky nezaberú – musíte dozrieť k tomu, aby ste pracovali viac alebo s väčším nasadením, pretože ďaleko sa nedostanete.

Denný horoskop – Blíženci

Blíženci túžia po troche slobody. Určite vás už nebaví robiť všetko podľa diktátu iných a žiť identické dni. Skúste s tým niečo urobiť – je najvyšší čas trochu sa vyblázniť.

Denný horoskop – Rak

Rak by mohol niekoho niečím prekvapiť. Ukážete svoju veľmi dobrú stránku a všetkých vo svojom okolí ohúrite. Niet divu, že sa vo vašom srdci rýchlo objaví hrdosť a budete si chcieť rozšíriť vedomosti v novozvolenom odbore.

Denný horoskop – Lev

Lev bude poriadne nasýtený. Nechápete, ako dlho ešte môžete vydržať v nudnej práci, uprostred večne nadávajúcich priateľov a neustáleho nedostatku peňazí. Namiesto toho, aby ste sa sťažovali alebo upadali do melanchólie, skúste hľadať riešenie. Možno je čas na novú prácu?

Denný horoskop – Panna

Panny budú dnes ku všetkému ľahostajné. Tento pondelok vás nezaujmú žiadne udalosti. Namiesto toho, aby ste sa sústredili na svoj profesionálny život, rozhodnete sa postarať o svoje súkromné problémy. Len si dávajte pozor, aby si vás niekto nedoberal.

Denný horoskop – Váhy

Váhy sa môžu cítiť zastrašené. Ocitnete sa v situácii, ktorá vám v žiadnom prípade nebude príjemná. Našťastie sa vám podarí nejako sa v nej zorientovať, hoci vám možno bude chýbať trochu sebadôvery. Vyhľadajte pomoc u ľudí, ktorým dôverujete.

Denný horoskop – Škorpión

Škorpión sa rozzúri. Niekto vás bude veľmi nepríjemne provokovať a vy sa neudržíte a vynadáte mu. Nemajte z toho zlý pocit – nikto predsa nemá nervy z ocele. Netrápte sa nelichotivými poznámkami. Robia ich ľudia, ktorí vás vôbec nepoznajú.

Denný horoskop na 20. mája.
Foto: shutterstock/Billion Photos

Denný horoskop – Strelec

Strelec obnoví starý vzťah. Osoba, ktorú stretnete, bude veľmi šťastná, že sa s vami môže rozprávať. Nebojte sa – tento človek od vás nič nechce. Len mu chýbala vaša prítomnosť.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožec sa pustí do nového projektu. Nikto iný sa nebude cítiť na to, aby ho riešil, pretože naozaj nie je jednoduchý. Pripravte sa na odpor a narastajúce problémy pri jeho realizácii. Uvedomte si však, že keď sa vám to podarí, budete za svoje odhodlanie bohato odmenení.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnár bude požiadaný o pomoc. Namiesto toho, aby ste frflali a hľadali ďalšie výhovorky, urobte to, čo od vás táto osoba očakáva. Potom si zaslúžite vďačnosť, ktorej sa vám určite dostane. Zvyšok dňa strávite hľadaním dôležitých informácií týkajúcich sa vašich záležitostí.

Denný horoskop – Ryby

Ryby sa dnes môžu v práci cítiť zle. Za všetko môže nervózna atmosféra, ktorú hneď ráno zavedie váš šéf. Neberte si to osobne – on len má náladu, ktorá časom pominie. Ak sa nechcete vystaviť riziku, jednoducho si robte svoju prácu a počkajte, kým napätie opadne.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu vás rozpália. Vládne im živel ohňa

Narodili ste sa v máji? Váš mesiac narodenia o vás vypovedá viac, ako si myslíte

The post Denný horoskop na pondelok – 20. mája appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj