Skip to content
Menu
Menu

Dvere sú zapečatené. Princ Harry prerušil mlčanie. Ide o stretnutie s jeho otcom

Prečítať článok

08.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ACHPF Wikimedia Commons/Scottish Parliament).

Princ Harry, ako vidno, má v USA postarané o profesionálne záležitosti, ktorými má v poslednom čase plné ruky práce. Tento týždeň by mal odletieť do Veľkej Británie. Aké rozhodnutie padlo o jeho stretnutí s otcom?

Foto: shutterstock/ACHPF Wikimedia Commons/Scottish Parliament

Hoci to v britskej kráľovskej rodine už dlho neklape, PR špecialisti robia všetko pre to, aby monarchiu ukázali ako každú inú – s nalepenými úsmevmi. Odkedy Harry a jeho rodina odišli do Spojených štátov, zverejnil svoju autobiografiu a začal spolupracovať s Netflixom, kráľovská rodina sa začala triasť strachom, čo by arogantný princ mohol urobiť ďalej. Neskôr to nebolo o nič lepšie – choroba vojvodkyne Kate a Karola III., škandály a skryté tajomstvá len priživili lavínu komentárov a krivých pohľadov smerom k rodine.

Dvere sú zapečatené. Stretne princ Harry svojho otca?

Princ Harry, hoci sa odstrihol od rodiny, rezignoval na kráľovské povinnosti a sústredil sa na podnikanie v Spojených štátoch, z času na čas navštívi Veľkú Britániu. Skôr menej často ako nie, ale to nám neprináleží posudzovať, zrejme to má svoj dôvod. Vo svojej vlasti bol naposledy vo februári tohto roku, keď sa stretol so svojím otcom, kráľom Karolom III., keď mu asi pred tuctom dní diagnostikovali rakovinu.

8. mája sa princ opäť objaví „doma“, no Harryho hovorca poznamenal, že sa s kráľom nestretne pre jeho zaneprázdnenosť. Kráľ Karol sa nedávno vrátil do služby.

„Bohužiaľ, nebude to možné pre zaneprázdnenosť Jeho Veličenstva. Princ očividne chápe denník záväzkov svojho otca a rôzne ďalšie priority a dúfa, že sa s ním čoskoro stretne“

– uviedol princ vo vyhlásení.

Ako je všeobecne známe, Harry prišiel do Veľkej Británie na množstvo podujatí Invictus Games, ktoré organizuje od roku 2014. Ide o športové podujatie pre vojenský personál zranený pri akcii. 9. mája má princ Harry predniesť prejav počas ďakovnej bohoslužby v Katedrále sv. Pavla. Prítomný bude aj herec Damian Lewis, ktorý zarecituje báseň. Ceremoniál bude znamenať „desaťročie zmien životov a záchrany životov prostredníctvom športu“, uviedol podľa express.co.uk hovorca hier Invictus.

POZRITE TIEŽ AJ: Priatelia prezradili, ako sa naozaj cítil kráľ Karol III. Princ William je znepokojený

Princ Harry a kráľ Karol III. sa nestretnú. Išlo o kráľovnú?

Ako vieme, oficiálne vyhlásenia znejú a vyzerajú dobre, ale koľko pravdy je v nich? Podľa zdroja Daily Express kráľ povedal princovi Harrymu, že ak sa stretnú, kráľovná Camilla musí byť na stretnutí prítomná. Ako každý vie, Harrymu sa to nepáči.

„Zatiaľ nie je dohoda o tom, či bude čas na stretnutie o ôsmej“

– povedal zdroj.

„Každý [v paláci – pozn. red.] hovorí, že ak bude zajtra stretnutie v Buckinghame, bude prítomná aj kráľovná, čo by sa mohlo ukázať ako jablko sváru.“

– dodáva zdroj.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dráma v kráľovskej rodine nemá konca. Princezná Beatrice prehovorila

Meghan Markle je zničená. Zahraničné médiá varujú, že sa jej hollywoodske elity vysmievajú! Ide o jej nový biznis…

The post Dvere sú zapečatené. Princ Harry prerušil mlčanie. Ide o stretnutie s jeho otcom appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj