Skip to content
Menu
Menu

Meghan Markle si otvorila firmu a náhodou podporila kráľovskú rodinu. Toto nečakala

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Simon Ward Photography shutterstock/lev radin).

Spoločnosť Meghan Markle uviedla na trh svoj prvý produkt. Ukazuje sa, že práca manželky princa Harryho sa veľmi vyplatila aj kráľovi Karolovi III.

Meghan Markle si otvorila firmu a náhodou podporila kráľovskú rodinu. Toto nečakala.
Foto: shutterstock/Simon Ward Photography shutterstock/lev radin

Meghan Markle, predtým známa ako herečka, sa musela po príchode do kráľovskej rodiny vzdať svojej „normálnej“ práce. Hoci po hlasnom „megxite“ jej už nič nebráni v návrate na natáčanie, Markle má iný nápad.

Manželka princa Harryho založila spoločnosť American Riviera Orchard, ktorá práve vydala svoj prvý produkt. Ide o jahodový džem, ktorý bol v limitovanej verzii distribuovaný influencerom a známym priateľom Markle.

Džem Meghan Markle zvýšil predaj produktov kráľa Karola III

Ako môžete ľahko uhádnuť, obchod s džemom Meghan Markle urobil na internete veľa hluku. Fotografie krásne zabalených PR balíčkov z American Riviera Orchard sa rýchlo rozšírili po internete.

„Ďakujem za lahodný košík! Milujem tento džem, takže si nie som istá, či sa oň s niekým podelím“

– blúznila dizajnérka Tracy Robbins na InstaStories.

Kráľ Karol III.
Foto: shutterstock/paul rushton

POZRITE TIEŽ AJ: Harry bodol svojho otca. Kráľovský expert odhaľuje: „Rozhodnutie stať sa rezidentom USA ukazuje jeho podráždenie voči kráľovi“

Ako informoval Daily Mail, vďaka záujmu o sladkosti Meghan Markle si mnohí zapamätali, že… výrobe džemu sa venuje aj kráľ Karol III. Panovník a jeho manželka vlastnia kaštieľ Highgrove v grófstve Gloucestershire, ktorý je obklopený lesmi a poľnohospodárskou pôdou. Farmy Highgrove vyrábajú organické konzervy, ktoré je možné zakúpiť na webovej stránke panstva.

V ponuke je okrem iného aj jahodový džem, ktorý bol podľa analýzy britského taboidu vypredaný hneď po tom, čo Markle uviedla na trh svoj produkt. Dôležité je, že peniaze z jeho predaja nepôjdu rovno do vreciek kráľa Karola III. Ako sme sa dočítali na webe Highgrove, zisky z predaja produktov, vstupeniek na návštevu záhrad a akcií v nich organizovaných putujú do panovníkovej nadácie.

Tracy Robbins zdieľala džem od Meghan Markle na InstaStories.
Foto: instagram.com/mrstracyrobbins/

Odborník kritizuje novú značku Meghan Markle

Nový biznis Meghan Markle oznámila na svojom profile na Instagrame 14. marca. V ten istý deň bola odovzdávaná cena princeznej Diany. Podľa komentátora britskej kráľovskej rodiny Richarda Fitzwilliamsa si manželka princa Harryho vybrala tento dátum zámerne.

„Meghan sa vždy považovala za Dianinu dedičku. Vnímala samú seba ako trpiacu od médií rovnako ako Diana. Z tejto strany sa strhla obrovská vlna kritiky, že sa jednoducho snaží speňažiť Dianin odkaz“

– povedal odborník, cituje ho The Mirror.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Naliehavé správy z domu Harryho a Meghan prišli uprostred noci. A predsa sa to stalo

Experti MASAKRIJÚ princa Harryho za zmenu bydliska: „Ničí nádej na zmierenie s rodinou“

The post Meghan Markle si otvorila firmu a náhodou podporila kráľovskú rodinu. Toto nečakala appeared first on Vášeň v tebe.