Skip to content
Menu
Menu

Naliehavé správy z domu Harryho a Meghan prišli uprostred noci. A predsa sa to stalo

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/FiledIMAGE).

Princ Harry a Meghan Markle po odchode z kráľovskej rodiny vedú svoj život v Spojených štátoch. Hoci mnohí dúfali, že sa princ spamätá a napraví vzťahy so svojimi najbližšími, zdá sa, že najnovšie správy nedávajú žiadnu nádej. Práve odhalený dokument je v celej tejto situácii výrečný…

Harry príde o svoje tituly. Už nie je nádej na zlepšenie vzťahu s rodinou.
Foto: shutterstock/FiledIMAGE

V roku 2020 princ Harry nečakane oznámil, že on a jeho manželka odstupujú od svojich povinností ako členovia kráľovskej rodiny. O chvíľu si zbalili kufre a odišli do Spojených štátov. V súčasnosti žijú v Montecito v Kalifornii.

Pred časom princ v jednom z programov oznámil, že sa mu v Amerike páči natoľko, že uvažuje o tom, že sa stane občanom, čo – ako zdôraznil „The Sun“ – by znamenalo stratu všetkých titulov, ktoré si ešte udržal.

Veľké zmeny v Harryho živote

Daily Mail prekvapivo odhalil, že Harry o to v skutočnosti nestál a dokonca sa oficiálne stal obyvateľom Spojených štátov.

Z dokumentov, ktoré získali novinári bulvárneho denníka, vyplýva, že pobyt sa formálne začal vo veľmi významný deň. Stalo sa tak 29. júna 2023. Čo je na ňom zvláštne? V tento deň mu Karol III nariadil, aby sa konečne odsťahoval z Frogmore Cottage.

Nehnuteľnosť bola svadobným darom od kráľovnej Alžbety II., takže strata domu Harryho veľmi zasiahla.

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William na svojom prvom vystúpení po dlhom čase. Dal sľub o svojej žene

Harry príde o svoje tituly. Už nie je nádej na zlepšenie vzťahu s rodinou

Existuje čoraz menej šancí na zlepšenie vzťahov s rodinou, no expert na kráľovskú rodinu pre The Sun povedal, že Britov to nijako zvlášť neznepokojuje.

„Britská verejnosť ho už nerešpektuje a považuje ho za princa lenivosti a rozdelenia“

– hovorí Phil Dampier, autor kníh o kráľovskej rodine.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Experti MASAKRIJÚ princa Harryho za zmenu bydliska: „Ničí nádej na zmierenie s rodinou“

Harry bodol svojho otca. Kráľovský expert odhaľuje: „Rozhodnutie stať sa rezidentom USA ukazuje jeho podráždenie voči kráľovi“

The post Naliehavé správy z domu Harryho a Meghan prišli uprostred noci. A predsa sa to stalo appeared first on Vášeň v tebe.