Skip to content
Menu
Menu

Nikdy predtým som nemala taký ľahký účes. Dokonale sa hodí k mojej okrúhlej tvári

Prečítať článok

18.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Roman Samborskyi).

Účes pre okrúhlu tvár môže byť výzvou. S dobrým strihom a správnou farbou sa však plná tvár stane prednosťou každej ženy. Pozrite si s nami hviezdne účesy a vyberte si niečo pre seba.

S dobrým strihom a správnou farbou sa plná tvár stane prednosťou každej ženy.
Foto: shutterstock/Roman Samborskyi

Ako zoštíhliť tvár – spoľahlivé triky

Okrem kontúrovania a ďalších trikov pri líčení nám môže pomôcť aj účes, ktorý nám pomôže odhaliť lícne kosti. Pred návštevou kaderníckeho salónu je vhodné skontrolovať aktuálne trendy. Ako si svetové hviezdy poradili s baby face? Pozrite s nami niekoľko najzaujímavejších vzhľadov zo sociálnych sietí.

Symetria v kombinácii s jemným obrysom plných líc presúva pozornosť na centrálnu časť tváre: oči nos a ústa. Mladá herečka Sydney Sweeney si na veľké galavečery zvolila jemné, nežné vlny v štýle starého Hollywoodu. Tento očarujúci účes si nevyžaduje žiadne profesionálne zručnosti, len žehličku a trochu laku na vlasy. Navyše tento účes dodáva vlasom ľahkosť ako žiadny iný. Je to účes číslo jeden mnohých salónov.

Modelka Chrissy Teigen premenila svoju plnú tvár na prednosť. Lícne kosti zvýraznila tradičným polovičným chvostom. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ktorý zároveň pôsobí ako jemný lifting tváre. Chcete zoštíhliť svoju tvár a zároveň vyzerať o niekoľko rokov mladšie? Zvoľte si polovičný chvost.

Ako zoštíhliť tvár? Nový účes dokáže zázraky

Ako zoštíhliť tvár? Hladké vlasy zopnuté do pevného drdolu alebo upravené voľne dodajú vzhľad štíhlejšej tváre s dobre definovanými lícnymi kosťami. Tento trik je značkou Seleny Gomez, speváčka a herečka často ukazuje tieto dva účesy pri propagácii svojich nadchádzajúcich projektov na sociálnych sieťach.

Krátke účesy na zoštíhlenie tváre. Okrúhla a kučere? Alebo čo tak vlasy, ako „pod pravítkom“?

Pokiaľ ide o krátke vlasy, čím nepravidelnejšia štruktúra, tým lepšie. Krátke účesy na okrúhlu tvár by mali okrem peknej línie aj vyrovnať proporcie. Herečka Sarah Hyland si vlasy predlžuje na špeciálne príležitosti, ale na každodenný život volí nepravidelnú líniu s dĺžkou po uši.

Ďalšia herečka Chloe Moretz sa po rokoch vrstvenia rozhodla pre rovnú líniu. Táto dĺžka dokonale zvýrazňuje líniu čeľuste a zároveň stráca výrazné črty.

Ofina pre okrúhlu tvár – je to dobrý nápad?

Všetko závisí od štýlu. Jemná ofina pre okrúhlu tvár, ktorá je rozdelená na polovicu, zakryje nedokonalosti a zdôrazní ženský pôvab.

Elizabeth Olsen sa rozhodla pre v súčasnosti veľmi módnu ofinu založenú na niekoľkých melíroch, ktorú možno kedykoľvek jednoducho zopnúť.

Herečka Ginnifer Goodwin je známa svojím krátkym účesom s bočnou ofinou, ktorú si často upravuje aj do tvaru irokéza.

Za zmienku stojí aj účes Seleny Gomez z videoklipu k piesni Love on, ktorý je skutočnou poklonou 60. rokom 20. storočia. Je to skutočný typicky ženský vzhľad a pocta baby face. Všetko, čo potrebujete, je niekoľko valčekov alebo kulma.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tento účes si podmaní leto. Zvládnete ho za 10 sekúnd! Perfektný na svadby a sväté prijímanie

Taký objem vlasov som už dlho nezažila. Tento účes pre tenké vlasy je majstrovské dielo

The post Nikdy predtým som nemala taký ľahký účes. Dokonale sa hodí k mojej okrúhlej tvári appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj