Skip to content
Menu
Menu

Nové znamenia zverokruhu. Zistite, ako môže Ophiuchus (Hadonos) zmeniť váš horoskop

Prečítať článok

19.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/SN VFX).

Nové znamenia zverokruhu – tradičná astrológia je založená na 12 znameniach, ale v súčasnosti sa diskutuje o pridaní nového symbolu, ktorý by mohol narušiť súčasný poriadok. Ste pripútaní k svojmu zverokruhu, alebo nastal čas na zmenu?

Nové znamenia zverokruhu – tradičná astrológia je založená na 12 znameniach, ale v súčasnosti sa diskutuje o pridaní nového symbolu.
Foto: shutterstock/SN VFX

Znamenia zverokruhu odrážajú naše správanie a konanie v závislosti od dátumu narodenia a postavenia hviezd. Skupinu známych 12 znamení možno čoskoro rozšíri ďalší symbol. Aké zmeny robí Ophiuchus a odkedy je prítomný na hviezdnej mape?

13 znamenie zverokruhu – kde sa nachádza Ophiuchus (Hadonos)?

Ophiuchus sa nachádza medzi Škorpiónom a Strelcom a jeho pôvod siaha až do gréckej mytológie. Ophiuchus je stotožňovaný s Asklépiom, ktorý bol synom Apolóna a nymfy Koronis, gréckeho boha s mocou liečiť a dokonca kriesiť mŕtvych. Nižšie sú uvedené dátumy všetkých znamení a medzi nimi aj 13. znamenie zverokruhu v podobe Ophiuchusa.

Had – znamenie zverokruhu. Dátumy, ktoré sa oplatí poznať

Tu sú uvedené dátumy priradené jednotlivým znameniam zverokruhu. Zistite, kde sa Ophiuchus (Hadonos) nachádza:

Baran: 18. apríl – 13. máj
Býk: 13. mája – 21. júna
Blíženci: 21. júna – 20. júla
Rak: 20. júla – 10. augusta
Lev: 10. augusta – 16. septembra
Panna: 16. septembra – 30. októbra
Váhy: 30. októbra – 23. novembra
Škorpión: 23. novembra – 29. novembra
Ophiuchus: 29. novembra – 17. decembra
Strelec: 17. decembra – 20. januára
Kozorožec: 20. januára – 16. februára
Vodnár: 16. februára – 11. marca
Ryby: 11. marca – 18. apríla

Ophiuchus (Hadonos)– znamenie zverokruhu – duša umelca s manažérskym duchom

Zaujíma vás charakteristika nového znamenia zverokruhu? Ophiuchus je citlivý človek, ktorý sa rozhodne kráčať sám. Vyznačujú sa nadpriemernou inteligenciou a neustálou túžbou po poznaní. Aký typ povolania sa hodí pre Ophiuchusa? Vysoký tvorivý potenciál a kreatívna myseľ znamenajú predispozíciu k typicky umeleckým profesiám, ale dobre organizovaný Ophiuchus sa hodí aj na manažérsku pozíciu. Ophiuchus teda môže byť rovnako dobre hercom, architektom, počítačovým grafikom alebo jednoducho vedúcim tímu.

Zaujíma vás charakteristika nového znamenia zverokruhu?
Foto: shutterstock/Pike-28

Ophiuchus – pravda alebo mýtus?

Ophiuchus nie je novým objavom, vždy sa dal rozoznať na hviezdnej mape, ale v astrológii bol prehliadaný. Prečo tomu tak bolo? Rozdelenie oblohy na 12 rovnakých častí vykonali Babylončania, tento systém dokonale zodpovedal 12 mesiacom. Nepravidelný Ophiuchus do tohto dokonalého systému nezapadal. Mal by byť Ophiuchus zaradený do zoznamu znamení zverokruhu? Názory sa rozchádzajú. Každý, kto verí horoskopom, sa môže rozhodnúť individuálne. Ophiuchus môže byť zaujímavou alternatívou pre tých, ktorí sa v popise Škorpióna a Strelca nenachádzajú. Ophiuchus, opisovaný ako bytosť s najsilnejšími povahovými črtami z týchto dvoch susedných znamení, môže byť vnímaný ako nový začiatok, dobré znamenie, ktoré nás posilňuje v každej oblasti.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto tri znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie. Stačí počkať do druhej polovice apríla

Tieto znamenia zverokruhu neodpustia zradu! Držia sa pravidiel a dôvera je pre nich najdôležitejšia

The post Nové znamenia zverokruhu. Zistite, ako môže Ophiuchus (Hadonos) zmeniť váš horoskop appeared first on Vášeň v tebe.