Skip to content
Menu
Menu

Pamela Anderson má 57 rokov. Ako sa zmenila? Nazývali ju „sexbomba“, no nenávidela to

Prečítať článok

02.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Vicki L. Miller).

Pamela Anderson mala 1. júla 57 rokov. Aké boli začiatky jej kariéry a ako sa hviezda rokmi zmenila? Nedávno Anderson prešla obrovskou premenou. Zmenil sa nielen jej vzhľad, ale aj prístup ku kráse.

Pamela Anderson v roku 1991.
Foto: shutterstock/Vicki L. Miller

Pamela Anderson sa narodila 1. júla 1967 v Kanade. Na konci minulého storočia bola jednou z najväčších hviezd Hollywoodu. Najväčšie uznanie získala vďaka svojej úlohe v seriáli „Baywatch„. Navyše sa objavila až 14-krát na titulke magazínu Playboy.

Pamela Anderson prešla obrovskou premenou

Anderson videli na tribúne počas zápasu, keď mala 21 rokov. Práve vtedy jej Playboy ponúkol jej prvé striptízové ​​fotenie. Vychádzajúca hviezda bola v tom čase veľmi hanblivá. Fotenia jej však dodali sebavedomie.

„“Playboy“ ma formoval ako mladé dievča. Dal mi silu. Bola som v pasci, podarilo sa mi vyslobodiť. Stretla som veľa umelcov, džentlmenov, aktivistov“

– povedala v rozhovore pre US Weekly.

Začiatok kariéry inšpiroval mladú Pamelu k zmene vzhľadu. Po presťahovaní do Los Angeles si prefarbila vlasy na svetlo blond. Okrem toho podstúpila aj operáciu na zväčšenie pŕs. V tomto období ju začali označovať za jednu z najväčších hollywoodskych sexbômb.

Ako po rokoch spomínala, táto nálepka sa jej držala ešte dlho. Z tohto dôvodu nezískala ambicióznejšie úlohy vo filmoch a seriáloch. Často tiež zdôrazňovala, že zo svojho súčasného pohľadu ľutuje, že podstúpila operáciu pŕs.

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle chodila po Los Angeles v… teplákovej súprave. Nevedela, že ju nahrávajú? Používatelia internetu majú podozrenie na sprisahanie

Pamela Anderson má 57 rokov. Ako sa zmenil jej prístup k vzhľadu?

Pamela Anderson sa v posledných rokoch zameriava najmä na aktivistické aktivity. Je aktivistkou za práva zvierat. Navyše kladie veľký dôraz na prirodzenosť. Vzdala sa mejkapu a ošetrení estetickou medicínou.

„Nuž, niekedy je to náročné a treba len pochopiť, že si dosť dobrá a krásna. Rada hovorím slovo život namiesto starnutia, naháňať sa za mladosťou je jednoducho márne.“

– povedala pre Today.com.

„Nepotrebujem žiadny filter. Samozrejme, prešla som si situáciami, keď som sa necítila dosť dobre. Nehovorím, že som iná. Je len pekné dostať sa do bodu vo svojom živote, keď sa cítim, že ‚Som v poriadku taká, aká som‘, s make-upom alebo bez, s filtrom alebo bez neho“

– priznala v ďalšom rozhovore.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William by najradšej zabudol na situáciu s vojvodkyňou Kate. Nemôže. „Nedovolila mi“

Jennifer Lopez zvyčajne nosí silné líčenie. A ako vyzerá bez neho? Fanúšikovia: „Bože!“

The post Pamela Anderson má 57 rokov. Ako sa zmenila? Nazývali ju „sexbomba“, no nenávidela to appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj