Skip to content
Menu
Menu

Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor

Prečítať článok

8.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Roman Samborskyi).

Medzi znameniami zverokruhu sú také, ktoré si sympatie ostatných získavajú oveľa rýchlejšie ako iné. Podľa astrológie je to spôsobené ich… zmyslom pre humor. Ktoré nebeské znamenia majú takmer stále dobrú náladu a vedia ostatných nakaziť pozitívnou energiou?

Tri znamenia zverokruhu majú jedinečný zmysel pre humor. Koho je dobré mať pri sebe na čerpanie pozitívnej energie? 
Foto: shutterstock/Roman Samborskyi

Zmysel pre humor a znamenie zverokruhu

Niektoré znamenia sa budú baviť niečím iným, iné budú vážnejšie alebo budú mať vycibrený zmysel pre humor. Medzi znameniami zverokruhu však podľa astrológov existujú také, ktoré si získajú náklonnosť takmer každého a to práve vďaka tomu, ako dokážu rozosmiať spoločnosť.

Smiech je jedným zo spôsobov, ako zvýšiť svoje vibrácie, aby sa človek cítil lepšie a dobre fungoval v duchovnom svete. Tri znamenia zverokruhu si to dobre uvedomujú a doslova sršia dobrou náladou.

Koho je dobré mať okolo seba, aby ste z neho čerpali pozitívnu energiu?

Strelec. Ohnivý zmysel pre humor

Strelci sú považovaní za mimoriadne ľahkomyseľných ľudí. Sú to rodení optimisti, ktorí vždy veria, že pohár je poloplný. Ich energia buble ako sopka plná lávy, veď sú ohnivé znamenie.

Ich oheň sa prejavuje aj v zmysle pre humor. Ľudia narodení v znamení Strelca sa radi smejú na veciach, ktoré iných zarmucujú, desia alebo rozčuľujú.

Robia to preto, aby sa zbavili napätia a ukázali, že žiadny problém nie je taký hrozný, ako sa zdá. Sú to veční optimisti, ktorí zastávajú názor, že veci by vždy mohli byť horšie, ako sú v súčasnosti.

Smejú sa na absurdnostiach našej reality a môžu dokonca vyniknúť na javisku ako kabaretní alebo stand-up komici.

Blíženci vedia byť spontánni a ich silnou stránkou je improvizácia.
Foto: shutterstock/ShotPrime Studio

Blíženci. Z každej situácie sa dostanú s úsmevom

V protiklade k silnému humoru ohnivého Strelca je zmysel pre humor Blížencov. Je ľahký ako pierko vznášajúce sa vo vetre, veď je to … vzdušné znamenie.

Zábavný Blíženec sa rád smeje a prechádza životom zľahka. Radi rozosmievajú svoje okolie a v skutočnosti nič neberú vážne.

Dokážu byť spontánni a ich silnou stránkou je improvizácia. Keď atmosféra zhustne a spoločnosť sa schyľuje k hádke, je to Blíženec, kto sa z takýchto problémov dostane a pustí do rozhovoru trochu viac vzduchu.

Blíženci sa neboja byť vtipní, v spoločnosti ochotne preberajú rolu klauna a ostatní ich za to milujú.

Lev. Neprestane žartovať, kým nedosiahne svoj cieľ

Mocné levy sú radi stredobodom pozornosti. Zvyčajne sú v živote vážne, no akonáhle sa dokážu presadiť v spoločnosti, využijú každú príležitosť, aby upútali pozornosť svojím sebavedomím a… zmyslom pre humor.

Levy sú stelesnením tézy, že inteligentní ľudia majú aj výnimočne presný zmysel pre humor. Keď Levy zhromaždia publikum, ktorému budú rozprávať svoje vtipy, neprestanú s tým, kým každý človek nebude plakať od smiechu.

Inteligentný Lev nájde spôsob, ako všetkých rozosmiať. Nikdy však zo seba nebude robiť šaša ako Blíženci. Radšej si urobí srandu z niekoho iného, ako by si mal robiť žarty sám zo seba.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu zvedú každého muža. Majú magický magnetizmus

Muži týchto znamení zverokruhu sú najlepšími partnermi. Svoju polovičku rozmaznávajú

The post Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj