Skip to content
Menu
Menu

Toto je najhoršie zo všetkých znamení zverokruhu. „Agresor a manipulátor“

Prečítať článok

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/KellyBoreson).

Podľa astrológov je toto znamenie z dvanástich znamení zverokruhu mimoriadne nepríjemné a zlé. Ľudia narodení v tento deň môžu byť agresívni a manipulatívni. Ktoré znamenie zverokruhu to je?

Astrológovia vybrali najhoršie znamenie zverokruhu. Čo o ňom hovoria hviezdy? 
Foto: shutterstock/KellyBoreson

Ľudia narodení v tento deň sú často zastrašujúci a ostatní sa v ich blízkosti cítia nepríjemne a neisto.
Okrem toho sú ľudia v tomto znamení často emocionálne narušení, nabití negatívnou energiou, môžu byť agresívni a majú tendenciu manipulovať s ostatnými. Ktoré znamenie zverokruhu je najhoršie?

Najhoršie znamenie zverokruhu? Odborníci o tom nepochybujú

Každé z dvanástich znamení zverokruhu v horoskope má svoje dobré a zlé vlastnosti. Všetky sa podieľajú na osobnosti jednotlivých znamení, ovplyvňujú rozhodnutia, ktoré robíme, priebeh mnohých udalostí, ktoré nás v budúcnosti čakajú a to, ako nás vnímajú ostatní. Niektoré znamenia zverokruhu sú mimoriadne priateľské a jemné, zatiaľ čo iné sú skutočnými démonmi v ľudskej koži. Ich nedostatky dokážu znepríjemniť život sebe aj ostatným. Ľudia narodení v týchto znameniach zverokruhu sa stávajú majstrami intríg a lží. Odborníci na astrológiu o tom nepochybujú – jedno z dvanástich znamení zverokruhu je mimoriadne nepríjemné. Je nabité vlastnosťami, ktoré môžu v ostatných vzbudzovať strach. Ide o Ryby.

Astrológia definuje znamenie zverokruhu Ryby ako mimoriadne ťažké.
Foto: shutterstock/Gorbash Varvara

Najhoršie znamenie zverokruhu – Ryby

Podľa horoskopu je znamenie zverokruhu Ryby pod ochranou boha morí Neptúna. Osoby narodené v znamení Rýb môžu byť emocionálne, výbušné a mimoriadne nepredvídateľné, ako aj záhadné. Nikdy neviete, čo si naozaj myslia, svoje pocity skrývajú v sebe, navonok sa vedia skvele pretvarovať a vo vnútri skrývajú rôzne emócie. Často nad sebou strácajú kontrolu, môžu byť výbušní a vtedy je lepšie sa im vyhnúť. Radi sa hrajú na obeť a manipulujú so svojím okolím. Okrem toho vzbudzujú ľútosť a sympatie a ich príbuzní sa niekedy cítia nepríjemne a boja sa ich reakcií.

Aby sme neboli takí pesimistickí, treba poznamenať, že ryby majú aj svoje pozitívne vlastnosti. Veľmi sa pripútajú k svojim blízkym a dokážu pre nich veľa obetovať. Ryby sú orientované na rodinu a starajú sa o svojich blízkych. Napriek svojej zvláštnej povahe sú schopné bezhraničnej lásky, sú lojálne a verné.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Odhaľme top mužské vlastnosti podľa znamenia zverokruhu

Týždeň v bohatstve alebo s utiahnutým opaskom? Prezradíme vám, čo vás čaká

The post Toto je najhoršie zo všetkých znamení zverokruhu. „Agresor a manipulátor“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj