Skip to content
Menu
Menu

Tu je prvý produkt od spoločnosti Meghan Markle. Vzťahuje sa na „všetko, čo miluje“

Prečítať článok

18.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Nová spoločnosť Meghan Markle, American Riviera Orchard, odhaľuje svoj prvý produkt. Jahodový džem, ktorého fotografia sa objavila na sociálnych sieťach, je prvým krokom vojvodkyne v potravinárskom priemysle.

Nová spoločnosť Meghan Markle, American Riviera Orchard, odhaľuje svoj prvý produkt.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Manželka princa Harryho sa však rozhodla vydať novým smerom vo svojej kariére. Jej spoločnosť American Riviera Orchard odhalila svoj prvý produkt, jahodový džem. Fotografiu zaváraninového pohára zverejnili na sociálnych sieťach aj blízki priatelia kráľovského páru vrátane módnej návrhárky Tracy Robbins a Delfiny Blaquier, manželky hráča póla Nacha Figuerasa.

Logo spoločnosti sa objavuje na tégliku džemu, čo naznačuje, že American Riviera Orchard sa zameria na predaj potravín. Zhoduje sa to teda s informáciami, ktoré získala CNN, ktorá vo verejnej databáze ochranných známok našla značku spoločnosti zodpovedajúcu Markleovej popisu. Majiteľom známky je spoločnosť, ktorá uvádza rovnakú adresu ako kancelária právnika vojvodkyne. Z dostupných informácií vyplýva, že spoločnosť mieni predávať produkty ako džemy a zaváraniny, maslo, riad, príbory, obrusy, ale aj kuchárske knihy a recepty v digitálnej podobe.

Do I like jam? No.
Will I be buying jam from Meghan Markle? Absolutely. pic.twitter.com/a5P5uGvu48

— Hannah (@queen_meghan14) April 16, 2024

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle zneužívala zamestnancov? Jej bývalá asistentka vnáša do prípadu nové svetlo

Podľa anonymných zdrojov magazínu People má American Riviera Orchard „odzrkadľovať všetko, čo vojvodkyňa Meghan miluje – rodinný život, varenie, zábavu a interiérový dizajn“. Názov spoločnosti odkazuje na miesto, kde žije vojvodkyňa s princom Harrym a ich deťmi – Americká riviéra je názov časti pobrežia v Santa Barbare v Kalifornii a Montecito, názov vidno na zaváraninovom pohári, je oblasť, kde žijú.

BBC poznamenáva, že koncept spoločnosti je v súlade s najnovšími plánmi vojvodkyne a princa Harryho – Meghan sa má objaviť v novom lifestylovom programe týkajúcom sa okrem iného aj varenia a princ Harry v programe o hraní póla. American Riviera Orchard sa zdá byť prirodzeným krokom v rozvoji ich kariéry a záujmov.

Princ Harry a Meghan Markle.
Foto: youtube.com/@BBCNews

Princ Harry a Meghan Markle.
Foto: Wikimedia Commons/Northern Ireland Office, CC BY 2.0

Meghan Markle.
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@SXSW

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ Harry sa oficiálne stal rezidentom USA v deň, keď bol vysťahovaný zo svojej britskej vily. Príznačné?

Princ William sa učí na vlastných chybách? Bude CHRÁNIŤ deti pred prežívaním toho, čo zažil Harry

The post Tu je prvý produkt od spoločnosti Meghan Markle. Vzťahuje sa na „všetko, čo miluje“ appeared first on Vášeň v tebe.