Skip to content
Menu
Menu

Všetci manikérky plačú, pretože tieto nechty si môžete urobiť sami doma. Pixie dust oslní každého

Prečítať článok

3.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Natali Sam).

Už ste počuli o pixie dust nails? Je to jedna z najhorúcejších ozdôb tohto roka, ktorú si môžete urobiť sami doma. Nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje ani zručnosti, aby ste získali krásny a pútavý lesk. Ako si zdobíte nechty vy?

Pixie dust nails si môžete urobiť sami doma.
Foto: shutterstock/Natali Sam

Hľadáte jedinečnú dekoráciu na nechty, ktorá očarí vašich blízkych nielen počas sviatočných dní, ale aj každý deň? Rozhodnite sa pre nádych kúzla a vyberte si pixie dust nails. S týmto riešením získajú vaše nechty neuveriteľný lesk, ktorý upúta pozornosť každého. Budú sa trblietať ako drahé šperky. Ako tento efekt dosiahnete?

Zvoľte si nádych glamouru a nechajte si spraviť pixie dust nails. Nenechajte si ujsť

Ak chcete dosiahnuť zdobenie pixie dust, musíte vedieť, že detaily sú ukryté v laku, ktorý si vyberiete. Tieto dokonalé obsahujú mikrotrblietavé čiastočky, takže efekt je plný požadovaného lesku. Vyberte si svoje obľúbené odtiene a farby, aby ste mohli štýl zladiť nielen so svojím oblečením, ale aj s náladou, ktorú práve cítite. Niet pochýb o tom, že každý sa bude pozerať na vaše nechty a možno bude chcieť mať aj rovnaké.

Ako si vyrobiť nechty pixie dust? Aplikácia je neuveriteľne jednoduchá

Ak chcete mať na nechtoch efekt pixie dust, prvým krokom je výber správneho laku. Ako už viete, mal by obsahovať malé množstvo trblietok. V obchodoch s kozmetikou, ktoré navštevujete každý deň, nájdete množstvo dokonalých vzorov lakov. A nič vám nebráni experimentovať s rôznymi ozdobami.

Po výbere laku stačí pripraviť kožičku a naniesť niekoľko vrstiev. Rýchlo si všimnete, že sa trblietavé čiastočky samy pekne rozotreli. Vrchnú časť môžete chrániť aj vytvrdzujúcim lakom. Takže niet pochýb o tom, že na pixie dust nechty nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje ani špeciálne zručnosti. Jediné, čo vás obmedzuje, je vaša fantázia.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Elegantná farba na nechty pre dámy po 50-tke? Zabudnite na modrú! Zvýrazní škvrny na rukách

Päť trendov na jar, ktoré si zamilovali Parížanky. Toto oblečenie nesmie chýbať vo vašom šatníku

The post Všetci manikérky plačú, pretože tieto nechty si môžete urobiť sami doma. Pixie dust oslní každého appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj