Skip to content
Menu
Menu

Zahraničné médiá informujú o TEHOTENSTVE Lady Gaga. Umelkyňa prehovorila (VIDEO)

Prečítať článok

05.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@TheSunShowbiz shutterstock/Tinseltown).

Lady Gaga sa pred pár dňami zúčastnila na svadobných oslavách svojej sestry a fanúšikovia si všimli jej bruško. Okamžite sa objavili špekulácie o tehotenstve. Hviezda sa už k veci vyjadrila.

Foto: youtube.com/@TheSunShowbiz shutterstock/Tinseltown

Lady Gaga sa vďaka svojej práci môže pochváliť mnohými úspechmi. Napriek dlhoročnému pôsobeniu v brandži má stále stúpajúcu tendenciu a následné profesionálne projekty jej prinášajú úspechy. Umelkyňa sa pravdepodobne stane ešte slávnejšou, a to všetko vďaka premiére druhej časti divácky a kritikmi dobre prijatého „Jokera“, ktorá je naplánovaná na október. Spevácka ikona si v ňom zahrala ikonickú Harley Quinn.

Umelkyňa je veľmi populárna a fanúšikov zaujíma aj jej súkromný život. Od roku 2019 Lady Gaga randí s podnikateľom Michaelom Polanskym. Hoci minulý rok zahraničné médiá písali o kríze v ich vzťahu, zdá sa, že dvojica spolu vychádza skvele.

Zaľúbenci sa nedávno zúčastnili aj na svadbe sestry umelkyne. Na najnovších fotografiách si užívatelia internetu všimli „zaguľatené bruško“ umelkyne a okamžite skonštatovali, že s najväčšou pravdepodobnosťou čaká dieťa.

Tehotná Lady Gaga? Umelkyňa sa vyjadrila

Najnovšie fotografie spôsobili teda poriadny zmätok a zahraničné portály oznámili, že Lady Gaga a jej partner sa čoskoro stanú rodičmi. Hviezda sa však rozhodla k veci vystúpiť a rozptýlila všetky pochybnosti. Speváčka zverejnila TikTok, v ktorom poprela klebety o tehotenstve.

„Nie som tehotná – len som zlá v posilňovaní“

– napísala umelkyňa.

@ladygaga

register to vote or check if you’re registered EASILY at www.headcount.org

♬ I AM THE AESTHETIC _yaesthetician – yas

V komentároch bolo množstvo komplimentov od fanúšikov, ktorí stáli za ikonou.

Vyzeráš nádherne“; „Neviem čím to je, máš super postavu, nepovedala by som, že si tehotná,“ – čítame.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Šok na Roland Garros. Je koniec. Djokovič odstupuje!

Syn Johna Lennona sa prinútil prečítať knihu princa Harryho. Nazval ho „idiotom“ a „báfajom“

The post Zahraničné médiá informujú o TEHOTENSTVE Lady Gaga. Umelkyňa prehovorila (VIDEO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj