Skip to content
Menu
Menu

Znamenia zverokruhu, ktoré nestarnú. Toto je ich tajomstvo!

Prečítať článok

23.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ruslan Huzau).

Znamenia zverokruhu možno rozdeliť na tie, ktoré svojmu vzhľadu venujú málo pozornosti a na tie, ktoré možno obviniť z márnivosti. Zaujímavé je, že niektoré z nich boli obdarené štedrejšie ako iné a čas k nim bol obzvlášť láskavý, zatiaľ čo iným, žiaľ, musí pomáhať príroda. Tu sú štyri znamenia zverokruhu, ktoré majú veľké šťastie – naozaj nestarnú!

Toto sú štyri znamenia zverokruhu, ktoré majú veľké šťastie – naozaj nestarnú!
Foto: shutterstock/Ruslan Huzau

Váhy

Váhy sú veľmi spoločenské, vtipné a sympatické, rovnako ako pôvabné, otvorené a veselé. Môžu však byť aj dosť sebecké, márnivé a premenlivé vo svojich názoroch. Váhy sa totiž netaja tým, že vonkajší vzhľad je pre nich veľmi dôležitý.

Hviezdy sú k Váham zvyčajne dosť štedré – dlho si zachovávajú svieži, mladistvý vzhľad a zároveň aj veselosť a radosť zo života. Napriek tomu Váhy nespia na vavrínoch a dbajú o svoj vzhľad – nikdy neodmietnu víkend v kúpeľoch, návštevu kozmetičky alebo kaderníka. Váha je vždy upravená, príťažlivá a dlho žiari mladistvým leskom.

Škorpión

Škorpión je jedným z najzaujímavejších a… najťažších znamení zverokruhu. Má tvrdú povahu, môže byť pomstychtivý, žiarlivý a majetnícky, ale aj verný, odvážny a veľmi vášnivý. Pravdepodobne práve táto vášeň a radosť zo života spôsobuje, že Škorpión nestarne!

Škorpióni vyzerajú takmer celý život rovnako a plynutie času na nich naozaj nevidno. Sú jednoducho ako dobré víno, čím sú starší, tým sú lepší. Okrem toho sú to šťastlivci, pretože s pribúdajúcim vekom sa ich vzhľad stáva ešte ušľachtilejším. Okrem toho mu Škorpióni venujú pomerne veľkú pozornosť – pravidelne trénujú a neustále si zlepšujú kondíciu a vďaka silnému, pevnému telu vyzerajú oveľa mladšie, ako v skutočnosti sú.

Strelec

Strelec je rodený optimista a jedno z najmilších znamení zverokruhu. Jeho pozitívny prístup a veselosť sú legendárne – nikdy sa nevzdáva a nestráca nadšenie. Strelci môžu byť namyslení, pokryteckí a márniví, ale zvyčajne sa snažia túto márnivosť premeniť na výhodu a zameriavajú sa na svoj vzhľad.

Strelec má rád pohyb, šport, cestovanie a zmeny, čo ho udržuje v dobrej kondícii. Záleží mu viac na tom, aby mal krásne, vyformované telo, ako na účese alebo make-upe, takže ho zvyčajne nájdete v posilňovni alebo vo fitnes klube. Čas je k Strelcovi veľmi láskavý, takže dlho vyzerá mlado a zaujme svojou formou. Navyše sa jednoducho cíti mladý na duchu až do konca svojho života!

Čas je k Strelcovi veľmi láskavý, takže dlho vyzerá mlado a zaujme svojou formou.
Foto: shutterstock/fizkes

Kozorožec

Kozorožec je najkonzervatívnejší zo všetkých znamení zverokruhu. Je disciplinovaný, zodpovedne dôsledný a praktický, ale môže byť aj chorobne ambiciózny, náročný a bohužiaľ prikladá príliš veľký význam názorom iných. Aj preto sa silne zaoberá svojím vzhľadom, čo vyvoláva dojem márnivosti a zamerania na telesnosť.

Kozorožci majú veľké šťastie – v mladosti vôbec nevyzerajú na svoj vek a aj keď dosiahnu tridsiatku, v obchode ich požiadajú, aby vytiahli občiansky preukaz. Napriek tomu sú veľmi preventívni a snažia sa proces starnutia vopred spomaliť. Zdravo sa stravujú, pravidelne cvičia a nevyhýbajú sa ani návštevám kozmetických salónov. S pribúdajúcim vekom sú aj sebavedomejší a okolie ich vníma ako večne mladých!

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

„V ktorý deň porodíš dieťa, takým osudom ho odmeníš“. S akou úlohou ste prišli na svet vy?

Kompatibilita znamení zverokruhu nie je žiadny vtip. Tieto sú navzájom úplne nezlučiteľné. Ťažko vytvoria vzťah

The post Znamenia zverokruhu, ktoré nestarnú. Toto je ich tajomstvo! appeared first on Vášeň v tebe.