Skip to content
Menu
Menu

Kam za futbalom?

Slovenský pohár – Slovnaft Cup,

3. kolo – 13. 9., 16. h: Kechnec – FC Tatran Prešov, 14. 9., 16. h: Švošov – Humenné, Kežmarok – Spišské Podhradie, Stará Ľubovňa – Stropkov, Rožňava – Michalovce, Jasenov – Trebišov, Spišská N. Ves – Žilina, Šalková – Lipany, 18. h: Poprad – Podbrezová, 21. 9., 15.30 h: Snina – FC Košice.

Majstrovstvá regiónu IV. liga Východ,

8. kolo – 10. 9., 15.30 h: Rudňany – Medzev, 11. 9., 15.30 h: Sokoľany – Čaňa, Stará Ľubovňa – Sabinov, Gerlachov – Raslavice, Veľký Šariš – Kechnec, Pavlovce nad Uhom – Kalša, Medzilaborce – Spišské Podhradie, Sobrance – Ľubotice. 

V. liga Sever,

6. kolo – 10. 9., 15.30 h: Spišská Belá – Kežmarok, 11. 9., 15.30 h: Belá nad Cirochou – Svit, Bystré – Šarišské Dravce, Nižný Hrušov – Záhradné, Demjata – Soľ, Koprivnica – Kračúnovce. 

V. liga Juh,

6. kolo – 10. 9., 15.30 h: Borša – Cejkov, Krásnohorské Podhradie – Gelnica, 11. 9., 15.30 h: Ťahanovce – Dvorníky-Včeláre, Lok. Košice – Malý Horeš, Kráľovský Chlmec – Rožňava, Topoľany – Geča 73, Vojčice – Budkovce.VI. liga Košicko-gemerská, 6. kolo – 11. 9., 15.30 h: Čečejovce – Perín, Košická N. Ves – Seňa, Krásna – Kokšov-Bakša, Považská Sokol – Ruskov, Malá Ida – Budimír, Valaliky – Poproč. VI. liga Zemplínska, 6. kolo – 11. 9., 15.30 h: Čierna nad Tisou – Trhovište, Strážske – Lastomír, Čičarovce – Petrovce nad Laborcom, Palín – Vinné, Veľaty – Úpor, Kuzmice – Zalužice, Veľké Kapušany – Nacina Ves. 

VI. liga

Vihorlatsko-dukelská, 6. kolo – 11. 9., 15.30 h: Ptičie – Vechec, Rudlov – Borov, Pakostov – Zámutov, Lackovce – Kamenica nad Cirochou, Dlhé Klčovo – Hencovce, Stakčín – Žipov-Čierne, Sačurov – Jasenov.  

VI. liga Podtatranská,

6. kolo – 11. 9., 10.30 h: Hrabušice – Vikartovce, 15.30 h: Hranovnica – Levoča, Spišský Štvrtok – Veľká Lomnica, Teplička – Harichovce, Jamník – Ľubica, Kluknava – V. Tatry.  

VI. liga Šarišská,

6. kolo – 10. 9., 18.30 h: Dulova Ves – Fintice, 11. 9., 10.30 h: Kamenica – Čirč, 15.30 h: Šiba – Kendice, Brezovička – Chminianska N. Ves, Široké – Rožkovany, Plavnica – Gaboltov, Marhaň – Torysa. 

(jac)       

Komunálne voľby 2022 - Platená inzercia

PaedDr. Patrik Tomič MBA