Skip to content
Menu
Menu

POĎAKOVANIE PRE KOLEKTÍV ONKOCHIRURGICKÉHO ODDELENIA

V dňoch od 14.2.2022 do 16.2.2022 sme absolvovali operáciu na Onkochirurgii Fakultnej nemocnice s poliklinikou J.A Reimana v Prešove na izbe 12 A.

Touto cestou by sme chceli prejaviť vrúcne poďakovanie, obdiv a rešpekt za vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup celého zdravotníckeho tímu Onkochirurgického oddelenia v Prešove. Po prijatí sme sa stretli s veľmi prijemnými ľuďmi, hlavne s empatickými a starostlivými lekármi – MUDr. Miklušová a MUDr. Petrík pod vedením pána primára MUDr. Barla. Ďakujeme im za príkladnú starostlivosť, odbornosť, liečbu a podporu pri riešení nášho zdravotného stavu. Sme veľmi milo prekvapené, akých špičkových chirurgov máme v našej nemocnici.

V nemocnici sme od pani doktorky MUDr. Miklušovej dostali aj rehabilitačný vankúšik, ktorý pomáha pri regenerácií po onkologickom zákroku.

Radi by sme vyjadrili spokojnosť aj Rádiodiagnostickému oddeleniu, konkrétne s mamografickým vyšetrením pod vedením pani primárky MUDr. Pažurovej Angelovičovej, pánovi doktorovi MUDr. Klčovi a pani doktorke MUDr. Dudičovej. Náš zdravotný problém bol vyriešený od včasnej diagnostiky až po samotnú operáciu v priebehu dvoch týždňov.
Veľká vďaka patrí samozrejme aj ostatným lekárom, sestrám, ošetrovateľom a celému tímu za obetavosť, starostlivosť a profesionalitu.

Zachraňovať ľudské životy je zodpovedná práca, preto vám patrí veľká úcta.
Prajeme celému kolektívu veľa síl do ďalšej práce, veľa dobrých pacientov a úsmev z vašich tvárí nech sa nestratí ani v ťažkých službách.

S pozdravom vďačné pacientky izby 12 A.