Skip to content
Menu
Menu

Prevratná novinka Lunter Seafoo Tofu sa stala Voľbou spotrebiteľov, ocenila ju aj odborná porota

Prečítať článok

26.6.2024 (SITA.sk) – Nová produktová línia Lunter SEAFOO získala prestížne ocenenie Voľba spotrebiteľov 2024 – Najlepšia novinka v kategórii vegánske a vegetariánske produkty. Navyše, rovnaká línia najviac zaujala odbornú porotu, ktorá vyberala najinovatívnejší produkt spomedzi víťazov jednotlivých až 48 kategórií.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov už 13. ročníka bilančnej aktivity, ktorá je nezávislým hodnotením noviniek na trhu a výsledky vychádzajú priamo z názorov spotrebiteľov, bolo súčasťou galavečera na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Marketingový program „Voľba spotrebiteľov“ je unikátny akcelerátor predaja, organizuje ho spoločnosť ATOZ Marketing Services v partnerstve so Zväzom obchodu SR. Hodnotenie sa konalo formou online prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť NIQ na reprezentatívnej vzorke 2000 spotrebiteľov. Respondenti hodnotili atribúty ako obal, chuť/funkčnosť, značka, kvalita alebo aj skutočnosť, či sa daný produkt hodí k ich životnému štýlu.

Až dve tretiny zákazníkov hovoria, že majú väčšiu dôveru k produktom, ktoré sú ocenené v nezávislých testoch. Viac ako polovica spotrebiteľov uvádza, že označenie „Najlepšia novinka roka“ u nich zvýši pravdepodobnosť kúpy takéhoto produktu. Vyplynulo to z prieskumu spoločnosti MNFORCE, ktorý realizovala na vzorke 1000 respondentov v závere predchádzajúceho kalendárneho roka.

Produktový rad LUNTER SEAFOO TOFU prišiel na trh vo februári 2024. Je unikátnou kombináciou chutí inšpirovaných oceánom. Tvoria ho marinované produkty SEAFOO tofu Mediterranean a SEAFOO tofu Pink Fillet a nátierky SEAFOO TOFU Mediterranean Spread a SEAFOO TOFU Tuned Spread.

Cieľom nebolo vytvoriť rastlinnú alternatívu k morským produktom, ale rozšíriť možnosti na konzumáciu týchto špecifických sviežich chutí. Všetky produkty sú bez umelých a konzervačných látok a len z ingrediencií, ktoré sa používajú aj v domácich kuchyniach. Celá línia má extra benefit pre spotrebiteľov: dochutenia morskou soľou.

LUNTER SEAFOO TOFU je absolútna inovácia v segmente chladených výrobkov a kolekcia originálnych pokrmov, ktoré spestria každý jedálniček. Morský šmrnc primárne podporujú nori riasy a miso pasta.

SEAFOO TOFU Mediterranean v marináde z miso pasty sa vyznačuje výraznou umami chuťou. Hodí sa na pečenie, grilovanie, vyprážanie či do polievok.
SEAFOO TOFU Pink Fillet má ružovkastý nádych docielený jedinečnou marinádou z červenej repy, ktorú obohacujú kapary a kôpor. Skvele chutí zapečené s citrónom.
Ľahkú nátierku SEAFOO TOFU Mediterranean Spread charakterizujú chute morskej soli s kaparami. Perfektne ju dopĺňajú čerstvé či sušené paradajky, prípadne olivy. Vynikajúco sa dá využiť napríklad na kanapky.
SEAFOO TOFU Tuned Spread – nátierka s cícerom a morskými riasami – je ideálna do sendvičov. Jej chuť podporí najmä červená cibuľa aj čerstvá uhorka.

Informačný servis

Viac k témam: Lunter Seafoo Tofu, PR, Voľba spotrebiteľov
Zdroj: SITA.sk – Prevratná novinka Lunter Seafoo Tofu sa stala Voľbou spotrebiteľov, ocenila ju aj odborná porota © SITA Všetky práva vyhradené.